Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Plán akcí

Plán akcí

Akce na školní rok 2022/2023

Září

2. 9. 2022 Pochodové cvičení I. stupeň
2. 9. 2022

Cyklovýlet II. stupeň

16. 9. 2022

Školní kolo dopravní soutěže (4.-9. ročník)

27. 9. 2022 Vernisáž - Moje obec
27. 9. 2022 Charitativní bazárek

Říjen

6. 10. 2022 Muzikoterapie (ŠD + 8. a 9. ročník)
10. 10.-12. 10. 2022 Výlet do Prahy (9. ročník)
13. 10. 2022 Burza škol a zaměstnání Olomouc (9. ročník)
17. 10. 2022 Dopravní policie Olomouc
20. 10. 2022 Psycholožky z Olomouce
31. 10. 2022 Halloweenský den
   

Listopad

1. 11. 2022 Focení prvňáčků
7. 11. 2022  Návštěva ředitelky SOŠ hotelnictví a cestovního ruchu (9. ročník)
9. 11. 2022 Návštěva z SPS a SOU Uničov - Mgr. Ondřej Šišma, učitel OV, metodik CŽV (8. a 9. ročník)
10. 11. 2022 Exkurze na faru (9. ročník)
14. 11. 2022 Návštěva zástupce ředitele Gymnázia Šternberk (9. ročník)
24. 11. 2022 Scholaris, Olomouc (8. a 9. ročník)
25. 11. 2022 Pískování (I. stupeň)
26. 11. 2022 Slavnostní rozsvěcení vánočního stromu - Pěvecký kroužek

Prosinec

5. 12. 2022 Mikuláš (ZŠ i MŠ)
8. 12. 2022 Vánoční výlet I. stupeň - Baňky Opava
9. 12. 2022 Beseda o zemědělství (6. ročník)
14. 12. 2022 Workshop P-centrum (6. ročník)
15. 12. 2022 Workshop P-centrum (7. a 8. ročník)
19. 12. 2022

O čertovi a jiné vánoční pohádky - Kulturní dům Újezd (ZŠ i MŠ)

20. 12. 2022 Zpívání u jesliček před školní jídelnou (10:00, ZŠ i MŠ)
20. 12. 2022 Vánoční zastavení - Kouzlo českých Vánoc
21. 12. 2022 Vánoční trhy Olomouc (2. stupeň)
22. 12. 2022 Vánoční besídka
   

Leden

9. 1. 2023 Výchovný koncert I. a II. stupeň
10. 1. 2023 Konzultační schůzky (začátek 15:30)
16.-20. 1. 2023 Lyžařský kurz (Hluboký dvůr, Hrubá voda)
   

Únor

1. 2. 2023 Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)
8. 2. 2023 Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)
15. 2. 2023 Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)
22. 2. 2023 Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)
   

Březen

8. 3. 2023 Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)
14. 3. 2023 Poučení o drogové závislosti, Olomouc (8. a 9. ročník)
  Registrace na oblastní kolo dopravní soutěže
15. 3. 2023 Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)
24. 3. 2023 Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)
29. 3. 2023 Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)

Duben

  Dopravní policie Olomouc (MŠ + 1.-4. ročník)
5. 4. 2023 Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)
12. 4. 2023  Plavecký kurz (2.-4. ročník a MŠ)
13. 4. 2023 Třídní schůzky (začátek 15:30)
   

Květen

22. - 25. 5. 2023 Pobyt v přírodě - Mladoňov (2.-5. ročník)
30. 5. 2023 Konzultační schůzky (začátek 15:30)
  Dopravní hřiště (4. ročník)
  Průkaz cyklisty (4. ročník)
  Oblastní kolo dopravní soutěže

Červen

5.-9. 6. 2023 Pobyt v přírodě (Hluboký dvůr, Hrubá voda)