Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Miniházená

Miniházená

Datum konání:
16.12.2022

V pátek 16.12.2022 se vybraní žáci z prvního stupně zúčastnili školní ligy v miniházené na hale Ecce Homo ve Šternberku. Turnaje se zúčastnily tři základní školy: Újezd, Šternberk a Uničov. V mladší kategorii mezi sebou bojovala 3 družstva a ve starší kategorii dokonce 5 družstev. I přes velkou nemocnost se nám podařilo sestavit dva týmy. Jeden v mladší kategorii 1.-3. třída a druhý ve starší kategorii 4.-5. třída. V mladší kategorii reprezentovali naši školu:
Simona Hubáčková, Anna Klajblová, Alex Pagáč, Natálie Doubravová, Hana Šulová a Ema Černohousová. I přes velkou nervozitu, která byla na dětech vidět, hned první zápas vyhráli. Následující dva nám štěstí nepřálo a míč se neustále někam kutálel. I přesto nakonec naši nejmladší reprezentanti vybojovali 2. místo ve své kategorii. Ve starší kategorii hráli Mariia Vishchak, Adam Šiška, Adriana Capková, Vojtěch Čunderle, Móler Filip a David Škoda. Tito bojovníci to měli o něco těžší, jelikož se dostali do zápasů s ostatními týmy, kteří školní ligu už nějaký ten rok hrají a rozdíl byl znát. Ale i přesto jsme si dokázali přihrát, obehrát soupeře a nakonec vstřelit góly do soupeřovy branky. Bohužel naše snaha nestačila a na turnaji jsme obsadili 5. místo. Naše příprava na turnaj v miniházené nebyla tak dlouhá jako u ostatních týmů, ale i tak mohu říci, že rozhodně všichni hráli suprově! Nikdo se nevzdával a bojovali až do konce. Všichni žáci mají pochvalu a
doufám, že to nebyl náš poslední turnaj, kterého jsme se zúčastnili. Velké díky patří i rodičům, kteří nás odvezli z turnaje ke škole, jelikož vlak, kterým jsme měli přijet měl velké zpoždění.