Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Co na naší škole přibylo během probíhajícího školního roku?

Co na naší škole přibylo během probíhajícího školního roku?Dlouhodobě děláme maximum pro to, aby žáci měli ve škole příjemné prostředí ke studiu během hodin i k relaxování během přestávek. Letošní školní rok není výjimkou a proto Vás v této krátké rekapitulaci chceme informovat o třech z projektů, které byly v budově školy realizovány.

Nástěnné logické hry - Někteří z řad našich žáků jsou proslulí koumáci, a proto jsme se rozhodli zaměstnávat jejich mozkové závity i o přestávkách. Na obou patrech přibyla řada různých nástěnných her, které ani po několika měsících neztrácí na popularitě napříč všemi ročníky. 

Sdílená knihovna - Sečtělost je v dnešní době bohužel již vzácnou vlastností, přesto jí v žácích neúnavně budujeme. Místnost knihovny v přízemí nedávno doplnily sdílené knihovny na obou patrech. U polic nechybí samozřejmě ani odpočinkové prostory. Stačí si jen půjčit knihu, posadit se a naplno se ponořit do autorova příběhu.

Tabule s dataprojektory - Z kraje kalendářního roku 2024 se 5 tříd dočkalo výrazné modernizace v podobě moderních tabulí s dataprojektory. Hodiny ve druhé, třetí, čtvrté, sedmé a osmé třídě nyní mohou probíhat bez zbytečných prodlev, způsobených technologií. Po prvních dnech provozu mohu za pedagogický sbor prohlásit, že těmto 5 novým přírůstkům se právem dostalo okamžité oblíbenosti.