V naší škole se 12. 5. uskutečnila slavnostní besídka k příležitosti svátku všech maminek. O krásný program se postaraly děti z mateřské školy a žáci prvního stupně základní školy, kteří si pro své maminky, babičky i ostatní hosty připravili krásná taneční vystoupení.
Celé odpoledne se neslo v příjemné a srdečné atmosféře, plné radosti, úsměvů a potlesku. Děti svým vystoupením vyjádřily poděkování a lásku všem maminkám za jejich péči a podporu.
Děkujeme všem návštěvníkům za účast, milou atmosféru a podporu dětí.